حل جدول های کاکرو را با بازی فلش تجربه کنید
 
سلام به دوستان رهیار
جدولهای کاکرومقدمه:چندی پیش  توی سالن انتظار مطب یک پزشک نشسته بودیم و به پیشنهاد یکی از دوستان یک جدول اعداد از نوع کاکرو(kakuro) رو حل میکردیم .ودست برقضا پاک کن هم نداشتیم که جوابهای غلط رو پاک کنیم و کلی دردسر کشیدیم تا اون رو حل کردیم.
 
اصل ماجرا: وقتی برگشتم خونه به ذهنم رسید که این جدولها رو با کمی ویرایش و آسون سازی به شکل یک بازی فلش دربیارم که دیگه از شر مداد و پاک کن خلاص بشیم و حاصلش شد یک بازی فلش که خودم خیلی دوستش دارم.
 
 و میتونه در اوقات فراغت وقت شما رو به شکل مناسبی پر کنه.
تابحال 300 مرحله تونستم برای اون بسازم که میشه اون رو بیشتر هم کرد(بستگی داره استقبال شما چطور باشه؟ منتظر نظرات شما هستم)
برای ورود به صفحه بازی کلیک کنیدبرای هر پاسخ درست 5امتیاز و هر پاسخ غلط1-امتیاز در نظر گرفته شده.واگر پاسخ خانه مورد نظر درست باشه یک علامت تیک کنارعددظاهر میشه و از صدای موزیک هم میشه فهمید که جواب رو درست دادیم یا نه؟
یادتون باشه خونه هایی که بطور افقی یا عمودی بهم چسبیده هستندوبینشون فاصله ای نیست نباید با اعداد تکراری پر شوند.ولی مثلاً در یک ردیف افقی که دو تا دوتایی بهم چسبیده داریم اعداد هر کدوم از این دوتایی ها ربطی به دوتایی دیگه نداره. توی راهنمای بازی این مطالب توضیح داده شده.
بازی بطور هوشمند امتیازات و مراحل رو در ذخیره میکنه تا اگر روزهای بعد و دفعات بعد هم به رهیار تشریف آوردید و قصد حل جدول کاکورو رو کردید از آخرین مرحله قبلی کار رو ادامه بدهید. خوبه نه؟ 
اینجوریاست دیگه .
تکنولوژی رهیار هم در حال پیشرفته!
حجم بازی 120کیلوبایت ناقابله و اگر اینترنت کم سرعت دارید بازهم برای اجرای اون مشکلی نخواهید داشت.فقط تا هنگام لود شدن بازی کمی صبر کنید و از بد و بیراه گفتن به مخابرات بپرهیزید
برای ورود به صفحه بازی روی یکی از شکلهای بالا و یا اینجا کلیک کنید.
پی نوشت: مراحل بازی رو خودم تا اونجا که ممکن  بوده تست کردم و اشکال زدایی شده.ولی اگر در مرحله ای با مشکل روبرو شدید یا عددها اشتباه بود و یا هر مورد دیگری خوشحال میشم اون رو با ذکر مرحله ی بازی و نوع اشکال برام بنویسید تا سریع اون رو اصلاح کنیم.
 
تمامی حقوق این سایت محفوظ است.کپی برداری از مطالب بدون اجازه مدیر سایت شرعاً و عرفاً مجاز نمی باشد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic